Sixth-grade

honor roll

Aberle, Addisyn L.

Alt, Caden J.

Arbuckle, Grant W.

Arnold, Demetrius C.

Artwick, Brianna E.

Avery, Titus K.

Bennett, Conner J.

Bergman, Aden K.

Bosworth, Lily J.

Boyd, Adelyn V.

Brian, Madelyn D.

Brown, Alexus B.

Brown, Spencer M.

Cissell, Claire E.

Cleland, Jaycee L.

Clements, Bryanna M.

Coval, Addison S.

Craig, Joshua P.

Cramer, Gavin J.

Daab, Keaton T.

Dallas, Erin I.

Daniels, Lilyan R.

Davis, Eliana J.

De May, Taylor C.

Dengmanivanh, Mia N.

DeWitt, Olivia J.

Dietz, Kolby T.

Dowers, Landen A.

Dutton, Brooklynn K.

Dyer, Brooklyn M.

Dyson, Noah J.

Essex, Olivia G.

Farm, Tristen J.

Floress, Emerson P.

Frank, Jacob C.

Franz, Nolan M.

Freiman, Landon C.

Gibson, Camden M.

Good, Sean A.

Goode, Joshua G.

Gowler, Courtney M.

Gramig, Caleb B.

Granadino, Kalista L.

Hannah, Landyn T.

Hawkins, Jayla H.

Hennesy, Kelton F.

Higgins, Kaley A.

Hofbauer, Arthur D.

Holmes, Alexis

Hornbuckle, Rylee G.

Howard, Elaine A.

Humes, Raife A.

Jean, Riley S.

Johnson, Corbin A.

Johnson, Jason A.

Kenner, Kaitlyn E.

Kimme, Dani L.

Kirby, Ethan R.

Kirby, Matthew C.

Koerner, Cloey A.

Lin, Sophie

Lu, Yinhaoze

Manuel, Wade W.

Markley, Lily R.

Marshall, Kaleigh C.

McClure, Colton J.

Miller, Sophie M.

Mitchem, Payton E.

Moberley, Bianca M.

Moore, Calvin H.

Morales, Isabell A.

OBrian, Benjamin H.

OMalley, Iris D.

Pagel, Keagen W.

Perez, Eduardo

Peterka, Ethan M.

Pope, Lynn N.

Popovich, Kyle E.

Porter, Andrew G.

Reynhout, Madeline G.

Rhodes, Adrian L.

Rogers, Anabella E.

Saban, Luka Y.

Sapp, Riley M.

Scherzer, Adilei J.

Schultz, Benjamin J.

Sears, Rylie N.

Severns, Katherine S.

Seymour, Owen C.

Shaffer, Austin

Sheridan, William T.

Simmons, Katherine E.

Smith, Christopher

M. Jr

Snipes, Liliyana H.

Snodsmith, Camden

Stone, Sophia

Taylor, Maddison M.

Tetens, Skylar R.

Thomas-Mims, Savion

Thompson, Ellie L.

Tira, Claire E.

Velazquez, Oscar Z.

Vrona, Justus G.

Welge, Paislee A.

Wilkins, Parker N.

Wilson, Cora A.

Winters, Kayla A.

Wood, Camden T.

Ziegler, Alexander R.

Seventh-grade

honor roll

Allen, Isaac M.

Baker, Parker E.

Barnhart, Cody W.

Beguin, Theron J.

Buchanan, Hunter P.

Bushman, Lacie R.

Campion, Selah G.

Chappell, Donald M.

Clark, Elissa R.

Conover, Riley H.

Corray, Mason W.

Cox, Peyton T.

Crowley, Clayton W.

Dallas, Ellie J.

Davidson, Rachel E.

DeLong, Robert A.

Dhom, Mariah E.

Edelman, Gage W.

Esker, Ethan R.

Finch, Tyson U.

Francom, Talia S.

Frick, Quentin E.

Garrett, Brayden L.

Glenn, Carter G.

Grammer, Sophia L.

Hale, Nathaniel J.

Heckman, Lucy J.

Henrikson, Carter W.

Hensley, Anna F.

Hissong, McKenzie F.

Hobbs, Melody R.

Hoctor, Evan M.

Holmes, Ava R.

Isaac, Natalie L.

Jansen, Ava L.

Jessup, Jack L.

Johnson, Kaitlin M.

Kingrey, Jonathan B.

Korthals, Crawford J.

Lagacy, Addison K.

Lamb, Brayden O.

Leslie, Kirah M.

Lewis, Konal H.

Licea, Alice J.

Litteken, Hayden W.

LoMonaco, Philip J.

Lozano, Armando J.

Lozar, Griffin O.

Martin, Holland G.

McConkey, Landen D.

McCormick, Ella A.

McDaniel, Tavin L.

McElhaney, Emma G.

McKinney, Kassie N.

Metcalf-Poulos, Kolton J.

Noonan, Laney J.

Paris, Tristan A.

Parker, Lawson J.

Parker, Tatum J.

Penrod, Colin

Peters, Max B.

Plowick, Ethan J.

Ramirez, Ethan J.

Ramirez, Savanna M.

Rath, Aaron J.

Reeves, Gabriela N.

Richter, Camron S.

Richter, Carson W.

Risser, Lydia M.

Roberts, Lillian E.

Ross, Kylyn M.

Savener, Kirby D.

Schlitt, Austin T.

Schroeder, Siara N.

Shaffer, Aiden

Shay, Ella K.

Shelton, Timothy N.

Shoaf, Ashley G.

Smith, Dylan K.

Smith, Kira L.

Spencer, Gavin P.

Spitz, Hannah N.

Strack, Abigail T.

Townsend-Grove, Helena M.

Trimble, Jackson E.

Truax, Phoebe G.

Turngren, Mason V.

Valade, Christian B.

Waggoner, Tyler A.

Wagner, Renee C.

Webb, Ava

Webb, Haley N.

Weddle, Ben A.

Williams, Kennedy A.

Wingard, Ella M.

Woodward, Collin N.

Eighth-grade

honor roll

Ackman, Kody R.

Allen, Fae M.

Altstetter, Lukas P.

Amatyleon, Savannah C.

Arnett, Ava B.

Arnett, Brooke A.

Atteberry, Jacob T.

Bachar, Abigail L.

Bellini, Niccolo M.

Benson, Brinley F.

Bergman, Alec K.

Bickers, Taylor M.

Breedlove, Kailey D.

Brewer, Declan M.

Butler, Noah M.

Chalk, Olivia R.

Clements, Parker S.

Coit, Trevor T.

Collins, Alexis G.

Cortez, Madeleine O.

Craig, Jama M.

Davis, Sophia R.

Dawson, Gabriela J.

DiFilippo, Cohen T.

Dowers, Riley M.

Doyle, Nolan G.

Edwards, Karlee E.

Eisenmenger, Tyler D.

Fitzgerald, Ryland M.

Frank, Hannah L.

Fu, Samuel C.

Glumac, Benjamin K.

Glumac, Matthew N.

Goin, Samantha L.

Golden, Tyler H.

Good, Taylor M.

Goodner, Addison G.

Grindley, Madelyn E.

Grygiel, John C. IV

Harrison, Levi D.

Hazlett, BreAunna D.

Heaton, Jacob E.

Helbling, Kaia A.

Henderson, Ava M.

Henrichs, Eliana G.

Hintz, Ethan R.

Horton, Carter J.

Horton, Dylan A.

Hughey, DeAndre T.

Humphrey, Hannah G.

Iliff, Anabelle L.

Ishcomer, Collin Q.

Jay, Cooper J.

Johnson, Claire E.

Johnson, Colin M.

Johnson, Luke D.

Kersh, Benjamin M.

Kilar, Andrew J.

Kinney, Olivia G.

Kirby, Ryken M.

Knerr, Alexis S.

Leyhe, Isabelle R.

Liagridonis, Katherine A.

Lilly, Brian H. Jr

Lindsey, Bjorn C.

Lociy, Noah M.

Majeres, Tyler D.

McClure, Kennedy B.

McKinney, Sydney H.

McPherson, John T.

Mercer, Isabella M.

Minick, Marin K.

Mitchell, Hayden C.

Moore, Braedon E.

Norman, Jacob J.

OBrian, Alexander S.

Odum, Rosemary V.

Orr, Matthew J.

Panagakis, Corbin W.

Paris, Skylar D.

Petrilli, Jeven D.

Porter, James H.

Porter, Ryan G.

Pryor, Jeremiah L.

Ramaly, Noelle M.

Randolph, Finnley J.

Rigg, Molly S.

Roberts, Kaleb G.

Rodgers, Coehn B.

Sackett-Northway, Alexis M.

Scharf, Gavin H.

Schifo, Jakob D.

Schlenker, Jonathan N.

Shadix, Connor E.

Shapland, Chloe P.

Sheridan, Sophia I.

Stone, Samantha

Szymoniak, Taylor M.

Tarter, Taylor R.

Tetens, Adrianna K.

Themanson, Jaxon R.

Thomas, Jackson W.

Tietz, Davin A.

Tira, Hugh Ellis R.

Tompkins, Elena R.

Turner, Mara M.

Turner, Meg R.

Varrecchia, Karsyn R.

Versetto, Cayden M.

Vick, Hanna M.

Vogelbaugh, Nicholas A.

Waggoner, Alexis L.

Wallace, Hannah G.

Wanninger, Jacob A.

Warren, Isaac M.

Wattles, Joel B.

Wheeler, Nolan T.

Wilkins, Preston N.

Woodbury, Brian M.

Wycoff, Deven O.

Young, Emily M.

Sixth-grade

high honor roll

Anand, Emily B.

Ash, Jessica I.

Ashby, Cade M.

Atteberry, Katherine J.

Avery, Levi K.

Beachey, Aaron R.

Beasley, Samantha

Bednar, Grace E.

Bell, Audra F.

Benson, Isaiah O.

Bird, Adella A.

Blackman, Olivia G.

Blumenshine, Zachary J.

Bohm, Jackson R.

Bohn, Isabelle G.

Booth, Autumn R.

Brennan, Theodore R.

Cadenas, Fidel A.

Cawvey, Casey L.

Clark, Vance A.

Coward, Sophia E.

Creel, Hannah J.

Dallerba, Amelie

Davis, Jackson M.

Dilger, Allison J.

Fogarty, Savannah G.

Forman, Emma K.

Gabbard, Chloe C.

Gaudio, Augustus L.

Gilbert, Ava G.

Grotelueschen, Hadley L.

Guerrero, Xavia L.

Harrell, Reese R.

Haskett, Makenzi H.

Hewitt, Ava M.

Hinebaugh, Alexandra L.

Hinebaugh, Alissa M.

Holt, Kayleigh R.

Houchin, Haley M.

Jackson, Colin Q.

Jessup, Addison L.

Kearns, Emmett B.

Kohli, Amann

Lewis, Alivia S.

Li, Austo H.

Lietz, Isabel A.

Loven, Tucker D.

Lybarger, Charlotte E.

Mardis, Grace E.

Martin, Reese

Marx, Madalyn J.

McCormick, Sarah A.

McGregor, Allison M.

McMinn, Corban T.

McMurry, Henry J.

McNicholl, Alexis R.

Medrano, Zariah S.

Meerdink, Geneva A.

Melby, Keira S.

Meyer, John C.

Minor, Olivia J.

Nelson, Camryn G.

ODonnell, Talynn H.

Payne, Grace C.

Pilkington, Madeline J.

Pruitt, Ryan A.

Rauther, Hamzah M.

Reed, Haley E.

Reigart, Addyson P.

Reynolds, Cooper S.

Robinson, Olivia M.

Sampson, Jacob A.

Sarno-Buchanan, Adrianna M.

Sauro, Makala F.

Shell, Kylie R.

Sinclair, Jeremiah J.

Sriver, Preston J.

Stelle, Jack A.

Stephens, Cheyenne K.

Streicher, Anna M.

Szymkowiak, Braeden L.

Tandy, Cora G.

Thrasher, Cole B.

Tieffel, Alexandria C.

Walk, Ella G.

Walsh, Reagan S.

Welch, Elias J.

Williamson, Kiersten W.

Yang, Chloe

Yeakel, Ava R.

Ylagan, Isabella M.

Young, Maxwell B.

Seventh-grade

high honor roll

Amjad, Molly E.

Anderson, Haken S.

Anderson, William C.

Back, Brody R.

Bailey, Gavin H.

Bailey, Gavin L L.

Bailey, Savannah E.

Barker, Ella J.

Barton, Taya K.

Bergren, Anders M.

Binkley, Grace A.

Birge, Kiera M.

Bolton, Benjamin Q.

Bundren, Chloe F.

Bushue, Caleb D.

Byers, Channing D.

Carleton, Sydney J.

Carlson, Linden A.

Carney, Kara A.

Carr, Isaac S.

Casillas, Rio D.

Christensen, Seth M.

Clark, Tyler B.

Claybrooke, Reis M.

Coile, Stephen T.

Collins, Kaleb V.

Covarrubias Zuniga, Valentina A.

Crane, Abigail G.

Crull, Austin K.

Culp, Emmaline G.

Dady-Dreher, Sean W.

Dahl, Aaron T.

Didier, Reese R.

Difanis, Isabelle R.

Dobrucki, Adam H.

Dobrucki, Ian E.

Dyer, Lucas J.

Eisenmann, Adaline C.

Fan, Gavin E.

Frazier, Emma L.

Fulfer, Isaac C.

Fuoss, Kelsie R.

Gallier, Reese D.

Gowler, Lindsay M.

Graddy, Brenna K.

Gutierrez, Maia S.

Hagemeyer, Alea P.

Hammerschmidt, Gavin W.

Harrell, Cade J.

Harrington, Adessa M.

Harrington, Asiah L.

Heinold, Camden R.

Hinton, Autumn A.

Hoffman, Travis J.

Holleman, Lukas M.

Ireland, Kennedie J.

Isaac, Lucas W.

Jackson, Kaden A.

Johnson, Nolan W.

Kasper, Kaleb A.

Kellner, Lars R.

Kieffer, Abigail E.

Kimball, Kennedy N.

Kinney, Alayna L.

Kittivanichkulkrai, Emily V.

Laughton, Todd C.

Li, Xiyue

Logsdon, Madelyn

Long, Raymond J.

Mahannah, Owen H.

McDonough, Macy R.

McLaughlin, Declan G.

McNaught, Annika L.

McPherson, Julia G.

Munds, Grant M.

Murphy, Ava N.

Niver, Lillian L.

Nykaza, Lukas E.

Olson, Avery E.

Orton, Mason C.

Parrott, Caroline H.

Penn, Leora A.

Peratt, Dawson B.

Perkins, Bryton F.

Peters, Trey M.

Petrie, Ella R.

Petro, Kendyl N.

Pfeifer, Olivia G.

Quick, Travis J.

Raquel, Lucas M.

Religioso, Elana K.

Roady, Brandon

Rodebaugh, Alexander R.

Sanborn, Eden P.

Scheele, Isabelle S.

Schoudel, Jacob B.

Schrock, Lauren M.

Schulze, Natalie M.

Scott, Noah T.

Slezak, William P.

Smith, Ainsley G.

Smith, Poppy L.

Starks, Sean T.

Stroot, Logan D.

Szymoniak, Avery A.

Torney, Quentin

Traficante, Daniel A.

Turner, Avah D.

Uebelhoer, Jordan K.

Underwood, Kaylee J.

Vallowe, Haylee N.

Vermillion, Cecilia K.

Wagner, Chloe L.

Wagner, Henry J.

Waisath, Morgan A.

Waldinger, Kylie M.

White, Madisyn N.

Wisnasky, Gavin L.

Wood, Ella A.

Woolsey, Miles B.

Wozniak, Katie M.

Eighth-grade

high honor roll

Aziz, Murtadha

Beachey, Sarah E.

Beal, Elijah W.

Bednar, Lauren K.

Berg, Alec R.

Biegler, Nadia N.

Boyd, Ava D.

Bristle, Quade D.

Budreau, Ethan J.

Burr, Lauren E.

Burson, Aubrey A.

Crowley, Colby T.

Dasenbrock, Katelyn E.

Davis, Sophia G G.

Decker, Gage M.

Diercks, Evan T.

DiFilippo, Brianna F.

Duvall, Trevor W.

Egeberg, Victoria G.

Eichen, Elisabeth A.

Farren, Charley E.

Fonte, Isabelle E.

Frerichs, Michael D.

Fulk, Taylor L.

Gallier, Jack R.

Gilbert, Marah A.

Hanson, Isaac C.

Hawley, Charles W.

He, Lingyun M.

Hennesy, Brogan M.

Irwin, Jayvon D.

Jeffers, Kaile M.

Jones, Mikiah P.

Kassem, Noora G.

Kearns, Owen B.

Labbe, Ashlyn B.

Lang, Emma G.

Louis, Jack W.

Marshall, Audrey M.

Moisson, Elizabeth A.

Moore, Margaret J.

Morrissette, Olivia M.

Pagel, Braden A.

Patel, Prem M.

Pawlak, Tallen J.

Petrick, Mackenzie A.

Pogue, Keegan T.

Raver, Shelby N.

Reeves, Trever J.

Rothlisberger, Jake J.

Seal, Clairece A.

Shore, Delaney M.

Simpson, Elias C.

Simpson, Hailey E.

Smysor, Grant W.

Stafford, Julia L.

Starrick, Cade R.

Taylor, Madison E.

VanSwol, Samantha R.

Walker, Avery L.

Winter, John R.

Winters, Stacy L.

Wood, Emma G.

Young, Sidney B.

Youngblood, Wyatt G.

Zhang, Steven